אודותינו

מחסנים ולוגיסטיקה

פאר נשר משתמשת בשרותי חברת Flying Cargo לאחסון אריזה והפצה של מוצרינו השונים. המחסנים ממוקמים באזור התעשייה כנות. מערכת ההזמנות של המחסנים ב Flying Cargo ומערכת ההזמנות בפאר נשר מתממשקות ומעבירות נתונים באופן עצמוני ושומרות על סנכרון מושלם. לאחר קבלת הזמנה בפאר נשר, נשלחת ההזמנה לאריזה והפצה במהירות ובמיומנות רבה. תוך כדי עמידה ביעדי שירות מהגבוהים בשוק הישראלי כיום.

הפצה על לחנות הלקוח

חברת FedEx היא חברת השילוח אשר מפיצה את המוצרים שלנו ללקוחות הרבים בכל חלקי הארץ. הבחירה ב FedEx כחברת השילוח של פאר נשר יצרה לנו יתרון באיכות ומהירות קבלת המשלוחים אצל לקוחותינו בכל חלקי הארץ.

מפעל היצור

מעל לעשור, המפעל שהתחיל כמפעל מברשות ומכחולים של חברת פאר וכיום לאחר המיזוג הינו המפעל של פאר נשר, מייצר באזור התעשייה הצפוני ביבנה את המברשות צביעה שנמצאות בכל בית ובכל חנות לחומרי בניין בישראל. במפעל ממשיכים לייצר מברשות ומכחולים בשיטה המסורתית אשר הביאה את המותג "פאר" להיות המוביל בקרב בעלי המקצוע בעולם הצבע הישראלי כבר עשרות שנים. אך אנחנו בפאר נשר לא נחים על המשמר אלא מוסיפים כל הזמן לשיטה המסורתית גם אלמנטים טכנולוגיים חדישים כדי שהמברשות והמכחולים של "פאר" ימשיכו להוביל את השוק גם בעשור הבא.

בין לקוחותינו

למעלה מ 1700 חנויות חומרי בניין, רשתות "עשה זאת בעצמך" וחנויות לעיצוב הבית רוכשות על בסיס חודשי ואף חלקן רוכשות על בסיס שבועי את מוצרי פאר נשר. כל לקוחותינו תמיד מקבלים ויקבלו יחס הוגן ומקצועי בכל נושא אשר פונים אלינו. צוות השירות שלנו מונחה לתת שירות איכותי ואדיב שמטרתו הראשונית היא לפתור את הבעיה של הלקוח.

אודות פאר נשר

חברת פאר נשר הינה חברה העוסקת ביבוא, שיווק והפצת מגוון רחב של מוצרים. מוצרינו פונים לחנויות חומרי בניין ועיצוב הבית בכל חלקי הארץ. מגוון המוצרים של החברה נבחר בקפידה ומותאם לשוק הישראלי. כאשר מגוון המוצרים מתאים לבעלי מקצוע וגם לאנשים פרטיים לעבודות "עשה זאת בעצמך". כל זאת בהתבסס על ניסיון של 60 שנה בשרות ענף הצבע הישראלי.

חברת פאר נשר הינה מיזוג של חברת פאר מוצרים לצביעה וחברת נשר רבינוביץ'.
פאר נשר נמנית על החברות המובילות בשוק בתחום הייבוא והפצה של מוצרי הצביעה והגימור מזה למעלה מ 60 שנה.

סל המוצרים

המומחיות של פאר נשר מתבטאת בהכרות טובה עם השוק העולמי וטווח היצרנים וספקי ציוד הצביעה המובילים בעולם. יש לנו גם הכרות ממושכת ומעמיקה עם השוק המקומי, לרבות הקמעונאות, רשתות הסחר והצרכנים המקצועיים והפרטיים מאידך. ללקוחותינו מובטח סל מוצרים עשיר ואיכותי, שירות אישי ומקצועי ואספקה מהירה, במחירים סבירים העומדים בכל תחרות.

סל המוצרים כולל מגוון רחב של אביזרים, כלים וחומרים לחלקים שונים בבית. לחדרי האמבטיה והמטבח יש לנו מחלקה שלמה של מוצרים המוצעים למכירה. ברזים מעוצבים, אביזרי אמבט ללא קדיחה, מוטות פינוק חדישים, מערכות רחצה ועוד.

בעולם הצביעה, מגוון המוצרים שלנו כולל חומרים, כלים ואביזרים הדרושים לעבודות הצבע והגימור. מברשות, מכחולים, רולרים, פדים, כלי עבודה שונים לקירות טיח וגבס ולציפוי רצפות וקרמיקה. בנוסף אנו מפיצים גם כלים ואביזרים לצביעה אומנותית.

בעולם החשמל, מגוון המוצרים שלנו מתמקד בנורות, בטריות וציוד תאורה של דורסל וכמו כן מאריכי חשמל ומפצלים.

סל המוצרים שלנו רחב וחולש לתחומים נוספים. לצפייה בקטלוג ובשאר התחומים, ניתן ללחוץ כאן.

מיקום החברה

הנהלת פאר נשר בראשות מנכ"ל החברה נוני ויצמן, מנהלי המכירות, הרכש והשיווק. המחשוב ומרכז השירות שלנו ממוקמים כולם במשרדי החברה אשר באזור התעשייה של יבנה.

המותגים שלנו

בעל חנות לחומרי בניין? הרשם לניוזלטר שלנו וקבל מבצעים ייחודיים ישירות למייל